-
Powrót do fotoreportażu Powrót do artykułu
fot. Czesław Misiuk
wyglada jakby papier toaletowy rzucili do sklepow.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
To nie papier toaletowy ale słoje wecka latem na przetwory sprzedawane prosto z ciężarówki.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
12-Lutego przy kwiaciarni Azalia.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Ala Azalia to była wówczas mała budka, a do Lotosu szło się na lody. Ni do stacji paliw tylko kawiarni Lotos - dziś na sprzedaż.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Pokaż odpowiedzi
Azalia powstała póżniej. Lotos to mała kawiarenka na ul. 12 lutego, ale niżej, za skrzyzowaniem ze Słoneczną i Trybunalską (tuz za byłym budynkiem b. ambasady potem siedziby - chyba GUS.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
