Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
wyglada jakby papier toaletowy rzucili do sklepow.
(2020-03-01)
To nie papier toaletowy ale słoje wecka latem na przetwory sprzedawane prosto z ciężarówki.
(2020-03-01)
12-Lutego przy kwiaciarni Azalia.
ja-ro (2020-03-01)
Ala Azalia to była wówczas mała budka, a do Lotosu szło się na lody. Ni do stacji paliw tylko kawiarni Lotos - dziś na sprzedaż.
Azalia powstała póżniej. Lotos to mała kawiarenka na ul. 12 lutego, ale niżej, za skrzyzowaniem ze Słoneczną i Trybunalską (tuz za byłym budynkiem b. ambasady potem siedziby - chyba GUS.
kryweg (2020-03-09)