Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
Hetmańska-1 Maja RDT
07zgłośsię (2020-03-01)
Do dzis szukam motorniczego z tego tramwaju, . .a w Tramwajach mowia mi ze to byl autobus
(2020-03-01)
Nieżle trzeba było się czasem naszarpać z tymi drzwiami w tramwajach.
mm263 (2020-03-02)