Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
3maja/Plac Grunwaldzki
Zawadękocham (2020-03-01)
Dzikuska ponownie w akcji- dla wladz znowu zaskoczenie, temat na najblizsze 100 lat nie do ogarniecia.
(2020-03-01)
Nie żadna dzikuska, jeżeli już to Kumiela. A zdjecia te dotyczą awarii wodociągu bodajże z 1978 roku na ulicach Tysiąclecia Grunwaldzkiej, 3 Maja i okolic.
Klimatyczne budki telefoniczne; )
ana 61 (2020-03-01)
To nie awaria wodociągu, ale pękła tama na Goplanicy w Bażantarni na poiczatku wakacji w 1980 roku.
(2020-03-01)
Jeszcze tramwaje wtedy jeździły.
slawek123 (2020-03-01)
Przystanek tramwajowy na Pl. Grunwaldzkim. Skrzyzowanie dzisiejszych ulic 3Maja i Tysiąclecia. W środku krzewów, za budkami telefonicznymi mieścił się szalet miejski -metalowy okrąglak - ale tylko chyba dla panów.
kryweg (2020-03-09)
Dla nas lokalsów to zawsze była Dzikuska.
(2026-01-31)