-
Powrót do fotoreportażu Powrót do artykułu
fot. Czesław Misiuk
3maja/Plac Grunwaldzki
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Dzikuska ponownie w akcji- dla wladz znowu zaskoczenie, temat na najblizsze 100 lat nie do ogarniecia.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Nie żadna dzikuska, jeżeli już to Kumiela. A zdjecia te dotyczą awarii wodociągu bodajże z 1978 roku na ulicach Tysiąclecia Grunwaldzkiej, 3 Maja i okolic.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Pokaż odpowiedzi
Klimatyczne budki telefoniczne; )
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
To nie awaria wodociągu, ale pękła tama na Goplanicy w Bażantarni na poiczatku wakacji w 1980 roku.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Jeszcze tramwaje wtedy jeździły.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Przystanek tramwajowy na Pl. Grunwaldzkim. Skrzyzowanie dzisiejszych ulic 3Maja i Tysiąclecia. W środku krzewów, za budkami telefonicznymi mieścił się szalet miejski -metalowy okrąglak - ale tylko chyba dla panów.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Dla nas lokalsów to zawsze była Dzikuska.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
