-
Powrót do fotoreportażu Powrót do artykułu
fot. Czesław Misiuk
1000 Lecia
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Pokaż odpowiedzi
Powódź 1000 lecia?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
I ten światowy napis "benzin"
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Pokaż odpowiedzi
Lipiec 1980 - pękła tama na jeziorze i zalało Elbląg. Pamiętam jak dziś.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Tadd - najlepiej wymawia sie jak spiewał Rammstein - Benzin
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Same amfibie. Byliśmy przygotowani.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
