Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
1000 Lecia
Powódź 1000 lecia?
(2020-03-01)
I ten światowy napis "benzin"
Tadd (2020-03-01)
Lipiec 1980 - pękła tama na jeziorze i zalało Elbląg. Pamiętam jak dziś.
(2020-03-01)
@Tadd - najlepiej wymawia sie jak spiewał Rammstein - Benzin
(2020-03-01)
Same amfibie. Byliśmy przygotowani.
Szalako (2024-02-02)