Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
Obok Galeony
(2020-03-01)
Park planty obok pigalakow i galeony
Kaczy (2020-03-01)
Zimą nieckę wypwłniano wodą i było naturalne lodowisko. A latem grała orkiestra i były fajfy.
(2020-03-01)
pomnik zrobic jak ten z rosyji
(2020-03-01)