Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
D. H. Feniks
Zawadękocham (2020-03-01)
Pod pewnymi względami kobiety nie są zmienne choć waga może się wahać.
(2020-03-01)
Bez dwóch zdań . Dawny Feniks, a teraz dzisiejsza biedronka
Kaczy (2020-03-01)
Po prawej stała pani z kwiatami (już nie żyje), a obok dwa autoaty z wodą sodową i szklankami na łańcuchu,
(2020-03-01)
Jeszcze ul. gen. K. Świerczewskiego i pierwszy nowoczesny Dom Handlowy "Feniks".
(2020-03-09)