Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
Mocca i zywiec z lat 70 -tych?
(2020-03-01)
a pizzerie to pamietaja. .. .. mega groszek na niej byl. .. ..
(2020-03-01)
Mocca albo Ewa ???; )
ana 61 (2020-03-01)
raczej Ewa przy Nowowiejskiej. Mocca miała inny wystrój.
(2020-03-01)
Na bank Ewa, bo i wujek Zbyszek jest. Poznaję Cię, wujcio. Szmat czasu.
zawada (2020-03-01)