Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
1000 lecia/ Hetmańska
Zawadękocham (2020-03-01)
Kult jednostki
(2020-03-01)
Chłopaki z Technikum Mechanicznego ???; )
ana 61 (2020-03-01)
@ana 61 - Tak. .. pierwszoklasiści
RodemzElbląga (2020-03-01)