Elbląskie budowy z lat 70. i 80. na zdjęciach Czesława Misiuka - część 2
A moim zdaniem to zdjęcie...
Budowa kamienic na rogu Kowalskiej i Stary Rynek. W tle po prawej stronie widać dach budynku przy pl. Słowiańskim 1,a w tle w środku kadru budynek poczty głównej (skrzydło przy ul. Wieżowej).
Ambroży (2020-01-26)
Budynek patronacki ZSMP dla młodych pracowników "Zamechu". Wybudowany przy bardzo dużej pomocy Zamechu
OMAM (2020-01-27)