Elbląskie budowy z lat 70. i 80. na zdjęciach Czesława Misiuka - część 2
A moim zdaniem to zdjęcie...
Widok z ulicy Rycerskiej na Stare Miasto.
Q (2020-01-26)
Chyba Rycerska.
(2020-01-26)
Pustynia. ..
(2020-01-26)