-
Powrót do fotoreportażu Powrót do artykułu
fot. Czesław Misiuk
Pawilony przy płk. Dąbka. W tle dach bramy nad Pionierską.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
A te tory? Przecież wtedy nie jeździł tam tramwaj.
Do moderacji
Odpowiedz
0
6
Pokaż odpowiedzi
To sa tory dzwigu budowlanego, ktory widac w tle.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Budynek mieszkalny Płk Dąbka 60-I-III
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
