Elbląskie budowy z lat 70. i 80. na zdjęciach Czesława Misiuka - część 2
A moim zdaniem to zdjęcie...
Pawilony przy płk. Dąbka. W tle dach bramy nad Pionierską.
(2020-01-26)
A te tory? Przecież wtedy nie jeździł tam tramwaj.
To sa tory dzwigu budowlanego, ktory widac w tle.
(2020-01-26)
Budynek mieszkalny Płk Dąbka 60-I-III
Bej (2020-01-31)