Elbląskie budowy z lat 70. i 80. na zdjęciach Czesława Misiuka - część 2
A moim zdaniem to zdjęcie...
Chyba Stare Miasto.
(2020-01-26)
Biblioteka na Starym Mieście, dawny szpital św. Ducha.
Ambroży (2020-01-26)
W 1969r w ramach praktyk jako uczniowie Technikum Budowlanego odgruzowywaliśmy zasypane piwnice dzisiejszej Biblioteki Wojewódzkiej. Ambroży szacunek za znajomość epoki.
OMAM (2020-01-27)