Elbląskie budowy z lat 70. i 80. na zdjęciach Czesława Misiuka - część 2
A moim zdaniem to zdjęcie...
Jagiellonka przy ul. 3-go Maja. Już nieistniejący.
Ambroży (2020-01-26)
cyganski klub pfuuuuu!!!!!
(2020-01-26)
Tam byly super lody Cassate
Slawek1g (2020-01-26)
Tak "Jagielonka"przy ul. Parkowej. Można było posłuchać muzyki z płyt szafy grającej i potańczyć.
OMAM (2020-01-27)