-
Powrót do fotoreportażu Powrót do artykułu
fot. Czesław Misiuk
Jagiellonka przy ul. 3-go Maja. Już nieistniejący.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
cyganski klub pfuuuuu!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
6
Tam byly super lody Cassate
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
Tak "Jagielonka"przy ul. Parkowej. Można było posłuchać muzyki z płyt szafy grającej i potańczyć.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
