Elbląskie budowy z lat 70. i 80. na zdjęciach Czesława Misiuka - część 2
A moim zdaniem to zdjęcie...
bloki na Grunwaldzkiej
slawek123 (2020-01-26)
I nieistniejące już budynki na pierwszym planie.
Ambroży (2020-01-26)
pamiętam ten sklep z lampami, zawsze tam był :)jak czekałem na autobus i było zimno oglądałem żyrandole ha ha
żyrandole (2020-01-26)
tam cyganie !!!!!
(2020-01-26)
tam były kurczaki pieczone i frytki rarytas wtedy
(2020-01-26)
Smak tego kurczaczka i tych frytek pamietam do dzis
(2020-01-26)
osiedle Widok Polna powstałe w 1972r wieżowce są na ul. Widok dojazd od Grunwaldzkiej przez ul. Polną. do osiedla należał pawilon "Elsam"przy ul. Grunwaldzkiej oddany do użytku pod koniec 1974 roku
OMAM (2020-01-27)