-
Powrót do fotoreportażu Powrót do artykułu
fot. Czesław Misiuk
A to gdzie?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Kosynierów
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
W tym budynku mieścił się bank PEKAO S, A, i tu odbierałam bony dolarowe jak mi ciocia z Australii przysłała dolary, to były czasy, ,,
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Wartburg Franza Maurera
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
