Elbląskie budowy z lat 70. i 80. na zdjęciach Czesława Misiuka - część 2
A moim zdaniem to zdjęcie...
A to gdzie?
slawek123 (2020-01-26)
Kosynierów
(2020-01-26)
W tym budynku mieścił się bank PEKAO S, A, i tu odbierałam bony dolarowe jak mi ciocia z Australii przysłała dolary, to były czasy, ,,
mkt (2020-01-27)
Wartburg Franza Maurera
(2020-01-27)