Elbląskie budowy z lat 70. i 80. na zdjęciach Czesława Misiuka - część 2
A moim zdaniem to zdjęcie...
Silna ekipa!!!
mkt (2020-01-27)
Drugi od lewej pan Wiciński brygadzista brygady montażowej z Elbląskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego.
OMAM (2020-01-27)