Wybrany wątek opinii
Bardzo słabe, ale z poczekalni wychodzi. To przykład jak ten "konkursik" traci z każdym rokiem. Smutne niestety.....
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Komentarz też słaby, a znalazł sie w poczekalni.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1