Wybrany wątek opinii

Bardzo słabe, ale z poczekalni wychodzi. To przykład jak ten "konkursik" traci z każdym rokiem. Smutne niestety.....
(2026.06.02)
Komentarz też słaby, a znalazł sie w poczekalni.
LegiaWarszawa (2026.06.02)
Powrót do komentarzy