Nie mów nic, to tylko maj. (Elbląg)
Fot. OstatniDzieńLata
Ocena Czyteln. 3,7/26
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Bardzo słabe, ale z poczekalni wychodzi. To przykład jak ten "konkursik" traci z każdym rokiem. Smutne niestety.....
Komentarz też słaby, a znalazł sie w poczekalni.
LegiaWarszawa (2026.06.02)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca