Wybrany wątek opinii
Fajne. Szkoda tylko, że drzewa się „walą”. Jakim obiektywem było robione zdjęcie ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Gall Anonim - Canon RF 16 mm f2.8 STM. Z optyką nie zamierzam się rozpisywać bo szkoda mi nerwów.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0