Wybrany wątek opinii

Fajne. Szkoda tylko, że drzewa się „walą”. Jakim obiektywem było robione zdjęcie ?
Gall Anonim (2026.01.20)
@Gall Anonim - Canon RF 16 mm f2.8 STM. Z optyką nie zamierzam się rozpisywać bo szkoda mi nerwów.
nwm (2026.01.21)
Powrót do komentarzy