Zimowe echo (Kępa Rybacka)
Fot. nwm
Ocena Czyteln. 4,6/28
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Fajne. Szkoda tylko, że drzewa się „walą”. Jakim obiektywem było robione zdjęcie ?
Gall Anonim (2026.01.20)
@Gall Anonim - Canon RF 16 mm f2.8 STM. Z optyką nie zamierzam się rozpisywać bo szkoda mi nerwów.
Póki, co najceikawsze. Mimo, że moje też sie dostało do konkursu. Musiało być zimno tej nocy.
Foto-amator (2026.01.26)
Fajne nie jest. Rozjechane gwiazdy. Drzewa można było wyprostować.
(2026.02.15)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca