Ogłoszenia
Katalog
Imprezy
Repertuary
Rozkłady
NaWynos
Fotka stycznia '26
Zimowe echo
(Kępa Rybacka)
Fot.
nwm
Ocena Czyteln.
4,6
/
28
A moim zdaniem...
A moim zdaniem...
Fajne. Szkoda tylko, że drzewa się „walą”. Jakim obiektywem było robione zdjęcie ?
Gall Anonim
(2026.01.20)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Pokaż ten wątek
@Gall Anonim - Canon RF 16 mm f2.8 STM. Z optyką nie zamierzam się rozpisywać bo szkoda mi nerwów.
nwm
(2026.01.21)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Pokaż ten wątek
Póki, co najceikawsze. Mimo, że moje też sie dostało do konkursu. Musiało być zimno tej nocy.
Foto-amator
(2026.01.26)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Fajne nie jest. Rozjechane gwiazdy. Drzewa można było wyprostować.
(2026.02.15)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Dodaj zdjęcie
Laureaci konkursu
Fotka miesiąca
A moim zdaniem...