Wybrany wątek opinii

Odgrzany kotlet z wrześniowej poczekalni w wersji B&W. Będzie powtórka ze szwindlami w głosowaniu?
(2026.01.05)
Nie widziałam kotleta, zaraz spojrzę. Nie będzie szwindel, bo nie mam tysiąca znajomych Królika. Sam czy sama zobaczysz. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
autorka (2026.01.05)
Ch6ba jestem ślepa, bo nie mam żadnego Kunki we wrześniu.
autorka (2026.01.05)
Odgrzany kotlet to te fotki przedstawiające drogę i po obu stronach drzewa. To zdjęcie przynajmniej ukazuje element (formę przestrzenną), z którego słynie nasze miasto. Ja rozumiem, że pani/u może się nie podobać, ale odrazu odgrzany kotlet? Za ostro trochę aczkolwiek szanuję to zdanie.
Allan (2026.01.07)
@Allan - Miło mądrego posłuchać. I Kulturalnego😊
autorka (2026.01.07)
@autorka - Miło mi to czytać, że tak o mnie myślisz, a co do zdjęcia to nie dogodzi się każdemu i nawet nie warto.
Ala(n) (2026.01.08)
@Ala(n) - Na tym możemy zakończyć dyskusję. Z anonimami nie ma co rozmawiać. Oczywiście po to jest głosowanie. Nie podoba się, daj 1.Nie oskarżaj o matactwo, bo nie wiem jak miałabym namówić 70 osób, by zagłosowało na moje zdjęcie. Tyle osób potrafi głosować. Proszęposzukać tych zdjęć.
autorka (2026.01.08)
Powrót do komentarzy