UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ala(n) - Na tym możemy zakończyć dyskusję. Z anonimami nie ma co rozmawiać. Oczywiście po to jest głosowanie. Nie podoba się, daj 1.Nie oskarżaj o matactwo, bo nie wiem jak miałabym namówić 70 osób, by zagłosowało na moje zdjęcie. Tyle osób potrafi głosować. Proszęposzukać tych zdjęć.

autorka

Anuluj