Wybrany wątek opinii
Brak ostrości. Obróbka dość nie udolna.
Do moderacji
Odpowiedz
0
8
Brak ostrości? 🤣🤣🤣
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Dokładnie - brak ostrości - jedyne co zwraca uwagę, to te obłoki srebrzyste. Poza tym mocno "przecukrzone" i zbyt duży kontrast. Cienie nakładają się na totalną czerń.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
Komentarz napisany nieudolnie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0