Obłoki srebrzyste nad Starym Miastem (Elbląg)
Fot. KŁOS KRYSTIAN
Ocena Czyteln. 3,5/34
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Brak ostrości. Obróbka dość nie udolna.
Brak ostrości? 🤣🤣🤣
Dokładnie - brak ostrości - jedyne co zwraca uwagę, to te obłoki srebrzyste. Poza tym mocno "przecukrzone" i zbyt duży kontrast. Cienie nakładają się na totalną czerń.
Komentarz napisany nieudolnie.
clarity wincyj clarity
(2025.07.07)
Krzywo. I jak ktoś wspomniał, brak ostrości.
(2025.07.07)
Podobno to konkurs dla amatorów, może czas zgłosić wszystkich fotografów o wykluczenie.....
bluerose (2025.07.12)
Do autora zdjęcie super miało oddać to co trzeba reszta jest nieważna
bluerose (2025.07.12)
@bluerose - A amator nie widzi że robi krzywo?
Tiaaa, teraz to nazywają obłokami srebrzystymi. Na zdjęciu pięknie wygląda, ale bezpieczeństwa wcale nie przydaje takie metaliczne zanieczyszczenie atmosfery.
Medium (2025.07.19)
Pięknie ♥️
(2025.07.24)
❤️
(2025.07.28)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca