Wybrany wątek opinii

Bardzo się dziwię, że nie wyszło z Poczekalni.... Świetne zdjęcie! Wszystko gra, musiałam być chora, że nie głosowałam. Przepraszam.
Serotonina (2025.06.21)
@Serotonina - Bardzo dziękuję za tak miły komentarz! 😊 Pozdrawiam serdecznie!
owalnaryba (2025.06.21)
Powrót do komentarzy