Wybrany wątek opinii
Bardzo się dziwię, że nie wyszło z Poczekalni.... Świetne zdjęcie! Wszystko gra, musiałam być chora, że nie głosowałam. Przepraszam.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Serotonina - Bardzo dziękuję za tak miły komentarz! 😊
Pozdrawiam serdecznie!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0