UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo się dziwię, że nie wyszło z Poczekalni.... Świetne zdjęcie! Wszystko gra, musiałam być chora, że nie głosowałam. Przepraszam.
Serotonina
Bardzo się dziwię, że nie wyszło z Poczekalni.... Świetne zdjęcie! Wszystko gra, musiałam być chora, że nie głosowałam. Przepraszam.
Serotonina