Wybrany wątek opinii

Takiego szajsu jak ostatnio ludzie tu wstawiają dawno nie było. Przypadkowe pstryki pokroju szamba.
(2025.02.19)
Za mocne słowa! Nie słyszałeś o abstrakcji???? Mnie się podoba. Jest niebanalne absolutnie.
Serotonina (2025.06.23)
Powrót do komentarzy