Wybrany wątek opinii
Takiego szajsu jak ostatnio ludzie tu wstawiają dawno nie było. Przypadkowe pstryki pokroju szamba.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Za mocne słowa! Nie słyszałeś o abstrakcji????
Mnie się podoba. Jest niebanalne absolutnie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0