bloki (Elbląg)
Fot. WojciechGrzegorzDomagała
Ocena Czyteln. 1,9/18
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Takiego szajsu jak ostatnio ludzie tu wstawiają dawno nie było. Przypadkowe pstryki pokroju szamba.
Za mocne słowa! Nie słyszałeś o abstrakcji???? Mnie się podoba. Jest niebanalne absolutnie.
Serotonina (2025.06.23)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca