Wybrany wątek opinii
Krzywo. Kolejny koszmarek.
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
Cieszę się, że sie podoba:))
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Ty człowieku wszystkie zdjęcia krytykujesz i uważasz że Twoje najlepsze .Wyluzuj.Mnie się podoba .
Do moderacji
Odpowiedz
2
0