Wybrany wątek opinii

Krzywo. Kolejny koszmarek.
(2020.01.02)
Cieszę się, że sie podoba:))
Lanjus (2020.01.02)
Ty człowieku wszystkie zdjęcia krytykujesz i uważasz że Twoje najlepsze .Wyluzuj.Mnie się podoba .
saba (2020.01.23)
Powrót do komentarzy