Ty człowieku wszystkie zdjęcia krytykujesz i uważasz że Twoje najlepsze .Wyluzuj.Mnie się podoba .saba
Ty człowieku wszystkie zdjęcia krytykujesz i uważasz że Twoje najlepsze .Wyluzuj.Mnie się podoba .