Uroczysko
Fot. Koszmar
Ocena Czyteln. 4,4/46
A moim zdaniem...

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Droga amatorko Urbana. Ja tam wolę złoty miodek. Pozdrowienia dla moich fanów.
KubuśPuchatek (2005.08.20)
Zdjęcie udane tylko za zielone- ocena 3.
M.... (2005.08.23)
Pięknie nierealne :)
xis (2005.08.23)
Zdjęcie zrobione super ale dla mnie za duzo zieleni .Cóz ale to tylko moje zdanie
Rumianek (2005.08.23)
Bardzo ładne zdjęcie.Lubię zielony kolor i przyrodę
Sara (2005.08.24)
Jak dla mnie to troche zbyt duzo czerwieni i fioletu;p;p;p
pisanka (2005.08.24)
W tym letnim miesiącu sierpniu podobają mi się bardzo graby, ale uroczysko jest najbardziej magicznym zdjęciem ----
amelka (2005.08.28)
To zdjęcie kojarzy mi się z obrazem malowanym akwarelami przez najwspanialszego malarza jakim jest "natura"
fortissimus (2005.09.06)