Ogłoszenia
Katalog
Imprezy
Repertuary
Rozkłady
NaWynos
Fotka sierpnia '05
Uroczysko
Fot.
Koszmar
Ocena Czyteln.
4,4
/
46
A moim zdaniem...
A moim zdaniem...
(od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Droga amatorko Urbana. Ja tam wolę złoty miodek. Pozdrowienia dla moich fanów.
KubuśPuchatek
(2005.08.20)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Zdjęcie udane tylko za zielone- ocena 3.
M....
(2005.08.23)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Pięknie nierealne :)
xis
(2005.08.23)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Zdjęcie zrobione super ale dla mnie za duzo zieleni .Cóz ale to tylko moje zdanie
Rumianek
(2005.08.23)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Bardzo ładne zdjęcie.Lubię zielony kolor i przyrodę
Sara
(2005.08.24)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Jak dla mnie to troche zbyt duzo czerwieni i fioletu;p;p;p
pisanka
(2005.08.24)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
W tym letnim miesiącu sierpniu podobają mi się bardzo graby, ale uroczysko jest najbardziej magicznym zdjęciem ----
amelka
(2005.08.28)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
To zdjęcie kojarzy mi się z obrazem malowanym akwarelami przez najwspanialszego malarza jakim jest "natura"
fortissimus
(2005.09.06)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Starsze
A moim zdaniem... (od najstarszych)
najnowszych
emocje