UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To zdjęcie kojarzy mi się z obrazem malowanym akwarelami przez najwspanialszego malarza jakim jest "natura"
fortissimus
To zdjęcie kojarzy mi się z obrazem malowanym akwarelami przez najwspanialszego malarza jakim jest "natura"
fortissimus