Zimno mi... (Elbląg)
Fot. JKT
Ocena Czyteln. 2,7/7
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Zrób mu dobrze a będzie mu ciepło :⁠-⁠)
Zyczę ci, żebyś w Nowym Roku dorósł i zdobył się na odwage i podpisywał swoje złośliwości.
Wole ciepło i młodość !
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca