Wybrany wątek opinii
Zrób mu dobrze a będzie mu ciepło :-)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Zyczę ci, żebyś w Nowym Roku dorósł i zdobył się na odwage i podpisywał swoje złośliwości.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Wole ciepło i młodość !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0