Wybrany wątek opinii

Zrób mu dobrze a będzie mu ciepło :⁠-⁠)
(2026.01.07)
Zyczę ci, żebyś w Nowym Roku dorósł i zdobył się na odwage i podpisywał swoje złośliwości.
(2026.01.08)
Wole ciepło i młodość !
(2026.01.09)
Powrót do komentarzy