O brzasku (Stare Miasto, Elbląg.)
Fot. Mariusz
Ocena Czyteln. 3,6/33
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Fajne, ale skadrowałbym bardziej do panoramy (mniej góry zdecydowanie)
Ale nie skadrowałeś, ciągnie ciebie do dołu.
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca