Wybrany wątek opinii
Fajne, ale skadrowałbym bardziej do panoramy (mniej góry zdecydowanie)
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Ale nie skadrowałeś, ciągnie ciebie do dołu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0