Wybrany wątek opinii

Fajne, ale skadrowałbym bardziej do panoramy (mniej góry zdecydowanie)
(2025.10.19)
Ale nie skadrowałeś, ciągnie ciebie do dołu.
(2025.11.02)
Powrót do komentarzy