Dokładnie - brak ostrości - jedyne co zwraca uwagę, to te obłoki srebrzyste. Poza tym mocno "przecukrzone" i zbyt duży kontrast. Cienie nakładają się na totalną czerń.
Tiaaa, teraz to nazywają obłokami srebrzystymi. Na zdjęciu pięknie wygląda, ale bezpieczeństwa wcale nie przydaje takie metaliczne zanieczyszczenie atmosfery.
A moim zdaniem...