Gołąb o zachodzie słońca (Elbląg)
Fot. Krystian Kłos
Ocena Czyteln. 2,4/10
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Piękne zdjęcie 😍
Dramatycznie kiczowate i rozmyte 1
Być może akurat takie było wtedy niebo.... widzę, że autor komentarza to potrafi tylko krytykować, ciekawe czy sam ma czym się pochwalić 🤣🤣🤣
(2025.04.23)
Kiczowate? Rozmyte? Hmmm.... Ktoś tu nie wie o czym mówi, ani jak wyglądają rozmyte przez wiatr chmury, ale cóż zza monitora łatwo krytykować nie mając pojęcia o fotografii
Właśnie pokazałeś ze nie masz pojęcia o fotografii. Masz sprzęt ale niestety wiedzy i umiejętności już nie.
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca