UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Być może akurat takie było wtedy niebo.... widzę, że autor komentarza to potrafi tylko krytykować, ciekawe czy sam ma czym się pochwalić 🤣🤣🤣


Anuluj