UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Być może akurat takie było wtedy niebo.... widzę, że autor komentarza to potrafi tylko krytykować, ciekawe czy sam ma czym się pochwalić 🤣🤣🤣
Być może akurat takie było wtedy niebo.... widzę, że autor komentarza to potrafi tylko krytykować, ciekawe czy sam ma czym się pochwalić 🤣🤣🤣