UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widzisz. .. nie znasz człowieka a oceniasz. Ja wyraziłem swoją opinię o zdjęciu które jest słabe. .. A mogę pisać co chcę, wiem co czuję oglądając to zdjęcie, jakie budzi emocje i mogę je wyrazić w miejscu specjalnie do tego przeznaczonym. A Ty "hejtujesz" wszystkich którym się nie podoba. Proszę, napisz swój komentarz co widzisz i czujesz o tym zdjęciu, bo skoro bronisz jest coś co Cię w nim urzeka.