zachód w drodze (Elbląg)
Fot. za_w_jan
Ocena Czyteln. 3,5/19
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Fajne zdjęcie. Dynamiczne.
@alrena - Uważam, że to zdjęcie zasługuje na ocenę internautów. Niczym nie zachwyca. Jest zbyt oczywiste, zbyt dosłownie. Ot, słońce wyszło i aż oczy bolą, ale nie od piękna, tylko bałaganu w kadrze.
Wygarnialska (2025.10.11)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca