UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@alrena - Uważam, że to zdjęcie zasługuje na ocenę internautów. Niczym nie zachwyca. Jest zbyt oczywiste, zbyt dosłownie. Ot, słońce wyszło i aż oczy bolą, ale nie od piękna, tylko bałaganu w kadrze.

Wygarnialska

Anuluj