UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@alrena - Uważam, że to zdjęcie zasługuje na ocenę internautów. Niczym nie zachwyca. Jest zbyt oczywiste, zbyt dosłownie. Ot, słońce wyszło i aż oczy bolą, ale nie od piękna, tylko bałaganu w kadrze.
Wygarnialska