Ogłoszenia
Katalog
Imprezy
Repertuary
Rozkłady
NaWynos
Poczekalnia 04 '25
Gołąb o zachodzie słońca
(Elbląg)
Fot.
Krystian Kłos
Ocena Czyteln.
2,4
/
10
A moim zdaniem...
A moim zdaniem...
Piękne zdjęcie 😍
(2025.04.13)
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Pokaż ten wątek
Dramatycznie kiczowate i rozmyte 1
(2025.04.20)
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Pokaż ten wątek
Być może akurat takie było wtedy niebo.... widzę, że autor komentarza to potrafi tylko krytykować, ciekawe czy sam ma czym się pochwalić 🤣🤣🤣
(2025.04.23)
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Kiczowate? Rozmyte? Hmmm.... Ktoś tu nie wie o czym mówi, ani jak wyglądają rozmyte przez wiatr chmury, ale cóż zza monitora łatwo krytykować nie mając pojęcia o fotografii
(2025.04.25)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Pokaż ten wątek
Właśnie pokazałeś ze nie masz pojęcia o fotografii. Masz sprzęt ale niestety wiedzy i umiejętności już nie.
(2025.05.11)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Pokaż ten wątek
Dodaj zdjęcie
Laureaci konkursu
Fotka miesiąca
A moim zdaniem...