UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skąd ta odwaga jeździć bez uprawnień a do tego pod wpływem alkoholu? Nasuwa mi się tylko jedno, brak należytej ilości patroli w mieście jak i poza nim. Czasami odwaga niektórych kierowców zdumiewa jakby byli kompletnie bezkarni !!!


Anuluj