UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
?Coraz więcej telefonów w domach Coraz więcej właścicieli ziemskich i przemysłowców zamieszkałych w pobliżu Elbląga podłącza się do miejskiej linii telefonicznej. ? Tylko popatrzcie jakie było zacofanie na progu, jak mawiał wybitny mąż stanu "złotej wolności" . Telefon na ul. Hetmanskiej, a więc w ścisłym centrum dostaliśmy, po ok. 15 letnim oczekiwaniu dopiero w 1989 r. A więc prawie 100 lat po tym art. I to jest chichot historii.
Realista1