UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właśnie zdjęcie śliczne a czemu nie można odbudować tego ratusza. A czemu to miejsce zamiast zdobić jest zapinane. Kiedyś były kwiaty a teraz zastawione samochodami.
Właśnie zdjęcie śliczne a czemu nie można odbudować tego ratusza. A czemu to miejsce zamiast zdobić jest zapinane. Kiedyś były kwiaty a teraz zastawione samochodami.