UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Właśnie zdjęcie śliczne a czemu nie można odbudować tego ratusza. A czemu to miejsce zamiast zdobić jest zapinane. Kiedyś były kwiaty a teraz zastawione samochodami.


Anuluj