UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Był klimat, a teraz styropian i wyburzanie. Czy ktoś jeszcze pamięta ulicę Dąbka z wczesnych lat 70tych ? Czy w tym mieście ktoś kto o tym zwijaniu starego Elbląga decyduje, słyszał o rewitalizacji ? Zbudujemy sobie para - Elbląg jak tą para - starówkę ? Jak ze wszystkim tutaj, tylko rozkładanie rąk i mówienie o braku pieniędzy.