UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja pier**le, aż wstyd przyznać że takie ameby umysłowe mieszkają na mojej dzielnicy. Zamiast próbować szybko ściągnąć samochód na parking lub podwórko, to ten kr*tyn postanowił zostawić wszystko i spie**olić. Nawet drzwi nie zamknął. Na co on liczył? Brak słów na takich idi*tów. Dobrze że go zawinęli, mam nadzieję że posiedzi, poziom IQ na dzielnicy zwiększyłby się zdecydowanie.

Zennon.

Anuluj