UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Też mnie to zastanowiło. akie rzeczy będą się działy, dopóki będzie istniała legalna paserka. Pewnie połowę fantów skradzionych z włamań można byłoby znaleźć w lombardach. .. gdyby ktoś szukał.


Anuluj