UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i o co ta afera? Ktoś zdemolował pokój i zaj.ebal telewizor z hotelu, a Wy przeżywacie jakbyście z Gumnisk Wielkich byli.
Kazik.2000
No i o co ta afera? Ktoś zdemolował pokój i zaj.ebal telewizor z hotelu, a Wy przeżywacie jakbyście z Gumnisk Wielkich byli.
Kazik.2000