UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i o co ta afera? Ktoś zdemolował pokój i zaj.ebal telewizor z hotelu, a Wy przeżywacie jakbyście z Gumnisk Wielkich byli.

Kazik.2000

Anuluj